Weer twee nieuwe gele truidragers in Kleine Tour

STEENBERGEN – De Kleine Tour kent na de tijdrit van gisteravond wederom twee nieuwe gele truidragers. Sanne Jongenelen (11), winnares van vorig jaar, gaat nu aan kop in het klassement bij de meisjes. Mathijs de Kok (10) heeft de leiding genomen bij de jongens.

Klik hier voor het fotoalbum van dag 4, kleine tour 2013

Dat bleek vanmorgen bij de prijsuitreiking op het sportpark aan de Seringenlaan, waar vervolgens de cyclocross begon, het voorlaatste wedstrijdonderdeel van de jeugdronde.
Declan Thiele (11) en Iris den Broeder (10) mochten de witte truien aantrekken, zij waren dankzij hun prestaties in de tijdrit respectievelijk 21 en 22 plaatsen gestegen in de rangschikking.

De blauwe truien (meest gemiddelde aantal strafpunten) kwamen deze keer terecht bij Ramon Oost (11) en Lotte Heshof (13).

Voor de eerste keer deze week werd ook de zwarte trui uitgereikt, aan pechvogel Roosmarijn Altink (14), vanwege haar valpartij bij de tijdrit.

‘Zuster- en broedertwist’
In de strijd om de gele trui bij de meisjes, is er nog steeds sprake van een heuse ‘zustertwist’ tussen Sanne en Evi Jongenelen (9), maar maakt ook drievoudig winnares Floor Heshof onverminderd kans op de eindzege.

Bij de jongens nam Mathijs de Kock het stokje over van Wessel Testers (12), die nu derde staat. Ryco Krebbekx (13) klom na zijn duikeling van woensdag weer op naar de vierde plaats, zijn broertje Melroy (12) staat momenteel tweede, dus ook een ware ‘broedertwist’ om de eindoverwinning is zeker niet uitgesloten.

De verschillen tussen de eerste zes in het algemeen klassement bij de jongens zijn bovendien erg klein, dus wie weet wat er allemaal nog kan gebeuren.

De etappe van vandaag voert de Kleine Tour-karavaan over de Brabantse Wal (o.a. Wouwse Plantage, Huijbergen, Woensdrecht en Bergen op Zoom). Om 19.30 uur worden op de Markt de prijzen weer uitgereikt, waarna er voor de rennertjes een discofeest op het programma staat bij Danscentrum Theo van Meer.

Uitslagen

Uitslag tijdrit jongens:
1. Mathijs de Kok, 2. Ryco Krebbekx, 3. Melroy Krebbekx, 4. Gianni Pavone, 5. Willem van Oers, 6. Luuk Leeuw, 7. Declan Thiele, 8. Wessel Testers, 9. Merijn Koopmans, 10. Sem van Meer.

Uitslag tijdrit meisjes:
1. Sanne Jongenelen, 2. Evi Jongenelen, 3. Floor Heshof, 4. Lisa de Hoog, 5. Indy Rens, 6. Iris de Wit, 7. Noa van der Wou, 8. Ida Zantboer, 9. Annika Spijker, 10. Amanda Quintus.

Algemeen klassement jongens:
1. Mathijs de Kok, 2. Melroy Krebbekx, 3. Wessel Testers, 4. Ryco Krebbekx, 5. Lars Heshof, 6. Gianni Pavone, 7. Luuk Leeuw, 8. Merijn Koopmans, 9. Chris v.d. Bergh, 10. Thijs Zantboer.

Algemeen klassement meisjes:
1. Sanne Jongenelen, 2. Evi Jongenelen, 3. Floor Heshof, 4. Ida Zantboer, 5. Annika Spijker, 6. Dagmar van Renssen, 7. Ilke van Oers, 8. Noa van der Wou, 9. Amanda Quintus, 10. Chemene Langenberg.

Dagploegenklassement jongens:
1. Fujicolor, 2. Van Gils Autoschade, 3. Heijmans Uitzendorganisatie.

Dagploegenklassement meisjes:
1. Jumbo supermarkt Steenbergen, 2. Auto Kar, 3. Danscentrum Theo van Meer.

Algemeen ploegenklassement jongens:
1. Fujicolor, 2. Van Gils Autoschade, 3. P.S. Couriers.

Algemeen ploegenklassement meisjes:
1. Auto Kar, 2. Jumbo supermarkt Steenbergen, 3. Sportshop Heshof.

Algemeen klassement etapperijden jongens:
1. Jolanda’s Pedicure Salon, 2. De Joosse, 3. Rabobank Het Markiezaat.

Algemeen klassement etapperijden meisjes:
1. Sportshop Heshof, 2. Verkaart Bouwbedrijf, 3. Leys.

Winnende lotnummers loterij Kleine Tour:
1. 6991 (geldprijs 150 euro)
2. 3233 (geldprijs 75 euro)
3. 5418 (geldprijs 50 euro)
4. 5085
5. 8694
6. 8421
7. 0723
8. 7066
9. 3294
10. 2424
11. 7108
12. 1651
13. 5766
14. 6834
15. 7858

Klik hier voor het fotoalbum van dag 4, kleine tour 2013