Prijswinnaars Tweede trekking najaars stempelactie Ons Steenbergen

STEENBERGEN – De eerste trekking van de Najaars Stempelactie van Ons Steenbergen is inmiddels gebeurd. Uit de ingezonden stempelkaarten werden de hier volgende prijswinnaars getrokken. Er volgen nog twee trekkingen 14 december en op 28 december. Alle ingeleverde stempelkaarten doen bij elke erop volgende trekking mee. In totaal is er 10.000 euro aan prijzen.

Albert Heijn Achterberg: Aukje Mulders-Stoffels Steenbergen; Ineke Clement Steenbergen; A.v. Oord Steenbergen; Romano Steenbergen; T.v.Wijk Steenbergen; C.IJzermans Steenbergen; Nel Zoeteweij Steenbergen; Coelingh Dinteloord; Dolinda v.Agtmaal Steenbergen; Vivian v.d. Aarssen Steenbergen; Bella van Loo St. Maartensdijk; Faber Nw. Vossemeer.
Binderij Bloemweegen: Angela de Groot Steenbergen; Hennie Stoeldraaijer Steenbergen; Mw.v.d. Vlekkert De Heen; Quintus Steenbergen; J.v.d. Zee Steenbergen; J.v.Oers-v.d. Kasteel Steenbergen; J.v.Nieuwenhuijzen Steenbergen.
Bonton Bloemsierkunst: Suzanne Reinerman Steenbergen; Yvonne Wagensveld Steenbergen; M.Hagens Steenbergen; D.Iriks Steenbergen; Ria van Dijk Steenbergen; M.Bol Steenbergen; Anjella Neelen De Heen.
Brasserie Puur: R.Grobecker Steenbergen; J.Iriks Steenbergen; Brigitte Valentijn Steenbergen; J.L.Everaers Steenbergen; José Delhez Steenbergen. 
Broekhuis Juweliers en Klokken: C.van Berkel Steenbergen; Marianne Krebbekx Steenbergen.
Clara & Roxane hair face body: Nadia Geluk St.Philipsland; v.Dijk Steenbergen.
DA Drogisterij & Parfumerie van Oers: A.G. Suijkerbuijk Moerstraten; Jongenelen Steenbergen; Anita de Ronde Bruinisse; Michelle v.Tiggelen Dinteloord; H.Campschreur Steenbergen.
De Moor Optiek: C.van Est Dinteloord.
De ontmoetingswinkel: W.Cornel Steenbergen; Mattie v.Eekelen Steenbergen; Marian Lodder Nw. Vossemeer; J.Leijdekkers Dinteloord; J.Aarden Steenbergen.
Funride: M.v.Dongen-Polling Steenbergen; D.Boonman Steenbergen.
Goudsmederij Keizer: Martine Borsboom Bergen op Zoom; Ellen Barendse Steenbergen.
Haer van den Adel: F.Brouwers Steenbergen; C.Duyvelaar Dinteloord; P.Helmons Kruisland; Nicole Kurvers Steenbergen; M.Testers Steenbergen.
Luxe Bakkerij Ton van Hees: K.Moors Steenbergen; Lisette Schreurs Nw. Vossemeer; W.Parel Steenbergen; Wim de Kock Steenbergen; Sabine v.d. Hoeven Steenbergen; Plasmans Steenbergen; Nicole Bruijnseels Steenbergen.
HEMA Steenbergen: Mw.Beurskens Oud Vossemeer; Boon Steenbergen; M.den Haan Steenbergen; Roosje Heijboer Steenbergen; Linda Koenraadt Steenbergen; Timmermans Steenbergen; Fenneke Potappel St.Philipsland.
IJssalon Boon: A.S.Vrieling Steenbergen; Lindie Boot De Heen; Gommeren-Testers Kruisland; Gijsen Steenbergen; Ingrid v.Dijk Steenbergen; Th.v.Dorst Steenbergen; Anita Reuver Ossendrecht; G.Pouwels Steenbergen; Monique Hoofdman Steenbergen; Mw.v.Aart Steenbergen; Jeannie v. Langerak De Heen; Lisan v. Koppen Dinteloord.
Jolanda’s Boeket: M.F.M. IJzermans Steenbergen; Cor & Elly Willemse Steenbergen; L.Kraaijbeek Steenbergen; A.v.d.Kleijn Steenbergen; Hetty van Jole Steenbergen; Ann Bastiaanse Steenbergen.
Kaashuis Marcel: B.Trouw Steenbergen; J.Kwist Dinteloord; F.Tack Steenbergen; Lianne v.Es St.Philipsland; A.Franken Steenbergen; Kristel Franse Kruisland; Wilma Baartmans Steenbergen.
KlusWijs Steenbergen: P.Krijnen Steenbergen; Madinah Kok Steenbergen; M.de Baat Steenbergen; Jeroen Kuijpers Oud Gastel; Nel de Kock Steenbergen; v. Herel Steenbergen.
Kruiderij Rozemarijn: v.Leent Steenbergen; D.A.van Driel Oud Vossemeer; Fam.v.d. Kraats Steenbergen; van Rijnberk Bergen op Zoom; M.de Wit Steenbergen; Laila Heshof Steenbergen.
LinFina Lingerie: Mary Hommel Nw. Vossemeer; E.Welten-Rous Steenbergen; M.Brattinga Steenbergen; Paulien v.d. Weegen Steenbergen.
De Marskramer: M.Helmons Steenbergen; Conny Bom Steenbergen; Tessa Brattinga Steenbergen; L.Welten Kruisland; E.Verstappen Steenbergen; De Weert Steenbergen; Carla Tullenaar Steenbergen.
Visspeciaalzaak De Meerpaal: Kees Dogge De Heen; Klim v.d. Biggelaar Steenbergen; Jessica de Groot Steenbergen; Loran Everaart Steenbergen.
Oerlemans Mode: Mw.v.Lierop Halsteren; Schoonen Steenbergen.
Hengelsport Steenbergen Peory: Krista Huber Steenbergen; S.P.v.Zomeren Nw. Vossemeer; C.Huijsmans Steenbergen; A.van Aert Steenbergen; Zantboer Steenbergen; P.v.d. Weegen Steenbergen.
The Phone House: De Wit Steenbergen; Sylvia Batenburg Steenbergen; S.Laco Nw. Vossemeer; A.Koolen Steenbergen; J.Kosten St.Philipsland; J.v.Loenhout Nw. Vossemeer; J.H.Schot Steenbergen.
Poelier Vugts: B.J.Bosman Steenbergen; S.Huizer Lepelstraat; Lore van Beekveld Roosendaal; Els Biemans Sprundel; C.Potters Steenbergen; Gonny de Wit Steenbergen; v.d. Spelt Steenbergen.
Schoen & Sleutel service Leo Quintus: C.Buijk Steenbergen; P. in ’t Veen Nw. Vossemeer; C.v.Woudenberg Steenbergen; R.Reimerink Steenbergen; P.v.Hesteren Steenbergen; Erica v. Dijke Steenbergen.
Shoetime: A.Bol Steenbergen; Annet Scheer Steenbergen.
Veraart ùw topslijter: T.Brooijmans Steenbergen; J.Geers Steenbergen; Raaijmakers Steenbergen; Suzanne v.d.Reest Steenbergen; Richelle v. Leent Steenbergen; S.Henning Halsteren.
De Suijkerpot Lifestyle: Els v.d. Giessen Steenbergen; E.Tiberius Steenbergen; M.de Ruijter Steenbergen; Monique de Groot Steenbergen; Lies Dam-Uijtdewilligen De Heen; M.Kolkhuis Tanke Steenbergen.
Tof & Trendy: Els Schoutens Nw. Vossemeer; Herma Bosma Steenbergen.
Van de Ven Mode: C.Herreijgers Lepelstraat; A.T.Fernando Oud Vossemeer; J.Neijssen Tholen; N.v.Sabben Steenbergen; L.Stols Steenbergen; Huijsmans Steenbergen.
Vata Moda: Simons Steenbergen; D. Kulik Steenbergen; Margo Toorenaar Steenbergen.
Vato Moda: Ellis Rozeboom Steenbergen; Sonja Schouteren Steenbergen; Stander Steenbergen.
Vermeulen boek- en  kantoorvakhandel: Petra Voormeulen Dinteloord; J.C.M. v. Beers Steenbergen; P. Wittenberg Steenbergen; Uitdewilligen Steenbergen; M. Ligtendag Tholen; L.Holierhoek Steenbergen; Lenie Gorissen Steenbergen; B. Veraart Dinteloord; Vos Halsteren; Leonie Petie Kruisland; J.M. Schipper Bergen op Zoom; van Bergen Steenbergen.
De Wereldwinkel: Goudzwaard St.Philipsland; Donna de Neijs Steenbergen; E.Noordijk Steenbergen; Laura Hendriksen Steenbergen; D.Stoutjesdijk Steenbergen; J.Kampman Dinteloord.
Wevo Steenbergen: Anita de Ruyter St.Philipsland; T.Gravestein Steenbergen; C.v.Tilburg-IJzermans Steenbergen; Mw. v. Someren Steenbergen; D. Schenkhuijsen Steenbergen; G.A.M. Krebbekx-Valk Steenbergen.
De Trekpleister Steenbergen: F.J. Steenhuis Steenbergen; Marga v.d. Kreek Steenbergen.