Prijswinnaars Derde trekking najaars stempelactie Ons Steenbergen

STEENBERGEN – De derde trekking van de Najaars Stempelactie van Ons Steenbergen is inmiddels gebeurd. Uit de ingezonden stempelkaarten werden de hier volgende prijswinnaars getrokken. Er volgt nog een trekking op 28 december. Alle ingeleverde stempelkaarten doen ook bij deze trekking mee. In totaal is er 10.000 euro aan prijzen.

Albert Heijn Achterberg: M. de Weert Moerstraten; Sjoerd Suurmond Bergen op Zoom; v.Agtmaal Kruisland; ter Horst Nw.Vossemeer; Elles Raaijmakers Steenbergen; A.Terpstra Steenbergen; J.de Bont Steenbergen; M.Mulder Steenbergen; Elma Dogge Nw.Vossemeer; Rietje Ligtenberg Steenbergen; Kim Schilleman De Heen; Lotje Handstede Dinteloord; Nettie Hensen De Heen; Savelkouls Steenbergen.
Binderij Bloemweegen: K.Strootman Dinteloord; Corina Adriaansen Steenbergen; A.Bol Steenbergen; Sonneveld Steenbergen; Dobbelaar Steenbergen; Siene v Dijke Steenbergen; Coby de Zwaan Steenbergen.
Bonton Bloemsierkunst: Ineke Kind Steenbergen; Buijs Steenbergen; A.de Blaaij Lepelstraat; H.Verstappen Steenbergen; van Dun Steenbergen; Tonnie Mol Steenbergen; Ingrid Roedelof Steenbergen.
Brasserie Puur: F.Janse Steenbergen; Arjan Ros Steenbergen; J.Harijgens Steenbergen; Anja Mieras Steenbergen; J.Verstraten Steenbergen; Marjoleine v Nijnatten Steenbergen.
Broekhuis Juweliers en Klokken: T.Delhez Steenbergen; Maria v. Driel Steenbergen; Coby v.d. Zande Steenbergen.
Clara & Roxane hair face body: v.d. Berge Tholen; J.Kersten Steenbergen; Ria v. Aart-v.d. Kasteele Steenbergen.
DA Drogisterij & Parfumerie van Oers: J.Bolders Steenbergen; I.Veraart Steenbergen; L.Deurloo Tholen; Oleg Galiachmetov Dinteloord; Yvette Valk Steenbergen; T.Testers Dinteloord.
De Moor Optiek: H.Nelisse St.Maartensdijk.
De ontmoetingswinkel: Nel Zoeteweij Steenbergen; M.v.Egmond Dinteloord; M.Kalkhoven Steenbergen; Nathalie Bot Steenbergen; Quinty v.d. Linden Rotterdam;
Funride: J.Zwaan Steenbergen; G.Knook Steenbergen.
Goudsmederij Keizer: Caroline v.Kaam Steenbergen; C.Castelijns Steenbergen; Muskens Steenbergen.
Haer van den Adel: Ingrid Foppele Nw.Vossemeer; Sjoerdsma Steenbergen; A.v.Overveld Kruisland; Esther v.Broekhoven Steenbergen; Drenth/Visser De Heen; Cindy Clarijs Nw.Vossemeer.
Luxe Bakkerij Ton van Hees: F.Brooijmans Steenbergen; Toussaint Steenbergen; J.de Kock Steenbergen; Henriëtte Theunis Steenbergen; Digna Faasse St.Philipsland; J.M. de Koning Steenbergen; H.v.Aalst-Vriens Dinteloord.
HEMA Steenbergen: Mia Hersleven Steenbergen; Fam.v.Kaam Steenbergen; R.de Jong Steenbergen; Fam.Roosendaal Steenbergen; Y.Wagensveld Steenbergen; S.van Caam Steenbergen; D.Kraaijbeek Steenbergen; A.Smits St.Philipsland; Christel Schiphorst Steenbergen.
IJssalon Boon: L.Goossens Steenbergen; Anita Braat Steenbergen; Riet Bax Steenbergen; Houtepen Steenbergen; Jessica Hemmers Nw.Vossemeer; G.Schrauwen Steenbergen; Jolanda Visser Steenbergen; M.E.Pol Steenbergen; M.Horstman Steenbergen; C.Burgers Dinteloord; Lianne v.d. Ree Steenbergen; Ria Raats Moerstraten.
Jolanda’s Boeket: Ria Minkman Steenbergen; L.v.d.Heuvel Nw.Vossemeer; de Jong Steenbergen; L.Laurijsse De Heen; Schuurman Steenbergen; José Grootenboer Nw.Vossemeer; H.Nelisse St.Maartensdijk.
Kaashuis Marcel: C.vanVugt Steenbergen; Inge v.Eekelen Kruisland; Schenkel Tholen; A.Deijkers Steenbergen; M.v.d. Est St.Philipsland; Machielse Fijnaart; Koppius Steenbergen.
KlusWijs Steenbergen: M.J.v.d. Kooij Steenbergen; Fam.Rijk Nw.Vossemeer; J.Stokman Steenbergen; Mw.Krebbekx Steenbergen; Sylvia Andriesse Stavenisse; J.v.Meer Steenbergen; v.d. Zanden Steenbergen.
Kruiderij Rozemarijn: Andrea v Loon Hoogerheide; Stoutjesdijk Oud Gastel; C.Hartman Dinteloord; Nicole Bruijnseels Steenbergen; M.Bogers Dinteloord; Petra Voormeulen Dinteloord; Lianne v.d. Westen Oud Vossemeer.
LinFina Lingerie: L. Brooijmans Steenbergen; Lian Verbeek Halsteren; Fam. v Loon Kruisland; Angeline de Schutter Steenbergen; A.Dekkers Nw.Vossemeer.
De Marskramer: Ilke de Greef Nw.Vossemeer; Ann Bastiaanse Steenbergen; Anita v.Elzakker Nw.Vossemeer; S.Blommers Steenbergen; R.Oerlemans Steenbergen; J.Ridderhof Steenbergen; Elly Gommers Steenbergen. Visspeciaalzaak De Meerpaal: v.d. Hoeven Steenbergen; C.v.Beurden Steenbergen; Jolanda Geers Steenbergen; A.H.Poot Steenbergen.
Oerlemans Mode: de Jong Steenbergen; Marianne de Neve Steenbergen. Hengelsport Steenbergen Peory: M.Kint Steenbergen; Oosthoek Fijnaart; Miriam Jongenelen Steenbergen; Stan Verbraak Steenbergen; Marja Clavaux Moerstraten; A.Moeliker Steenbergen; A.Fernando Oud Vossemeer. The Phone House: C.van Dijk Dinteloord; Jan Thulen Dinteloord; Haverkamp Kruisland; E.v.Oers Steenbergen; M.Uitdewilligen Steenbergen; Robin Dijkshoorn Steenbergen; Edwin v Geel Steenbergen.
Poelier Vugts: R.Timmers Steenbergen; J.Prins Steenbergen; N.Baselier Kruisland; Schoutsen Steenbergen; W.Hoogsteen Steenbergen; Jonkers Steenbergen; C.Bierkens Kruisland.
Schoen & Sleutel service Leo Quintus: W.M.v.Eekelen Steenbergen; Bouwmans Steenbergen; Nuijten Heerle; Gina Bervoets Steenbergen; Marieke Machielse Wouw; J.M. Ommert Steenbergen; Hagendoorn Oud Beijerland.
Shoetime: J.Hendrikx Steenbergen; J.de Nijs Moerstraten; T.Wennekers Steenbergen.
Veraart ùw topslijter: S.van Viersen Steenbergen; E.Bolders Steenbergen; Else Quist Steenbergen; R.Klaassen Steenbergen; Lydia v. Loon Kruisland; S.v.Herel De Heen; T.Brouwer Steenbergen.
De Suijkerpot Lifestyle: Slokkers Steenbergen; K.Dogge De Heen; Josje v.d.Wegen Steenbergen; Heijtink-Rutte Steenbergen; M.Nijssen Lepelstraat; P.G. de jong Steenbergen; W.v.Vliet Steenbergen.
Tof & Trendy: L.Marshall Steenbergen; J.Stolk Steenbergen; Noeki Sebregts Steenbergen.
Van de Ven Mode: M.Burgers Nw.Vossemeer; Plasmans Steenbergen; Joyce Verwijs Steenbergen; P.Kommers Halsteren; Jannie Lisseveld Poortvliet; J.M. Wesenbeek Wouwse Plantage; Jialal Steenbergen.
Vata Moda: Margriet v.Dijk Steenbergen; Jannie Smit De Heen; P.v.d. Werf Steenbergen; Roos v.d. Vlekkert De Heen.
Vato Moda: T.Sandvos Steenbergen; Fam.Roes Steenbergen; Titia Vaissaire Essen, België; A.de Kock Steenbergen.
Vermeulen boek- en  kantoorvakhandel: Mattie Voorbraak Steenbergen; Eveline de Wit Steenbergen; J.L. Everaers Steenbergen; Gladdines Steenbergen; Baartmans Steenbergen; W.D. Op den Brouw Steenbergen; Josephine Smits Steenbergen; Hélène v.Laarhoven Bergen op Zoom; Adrie Oudesluis Steenbergen; Aniek Loos Steenbergen; Monique Hoofdman Steenbergen; José v.Adrichem Steenbergen; G.Stoutjesdijk Nw.Vossemeer; Monique Moerland Lepelstraat.
De Wereldwinkel: v.Agtmaal Steenbergen; Jolanda Verkerke Steenbergen; Lilian de Krijger Steenbergen; Carina Dingenouts Steenbergen; Gerry v.d. Oord Steenbergen; Cor&Elly Willemse Steenbergen; Fam.v.d. Kraats Steenbergen.
Wevo Steenbergen: Verbeek Steenbergen; Wendy Deleij Nw.Vossemeer; Slokkers Steenbergen; P.Kint Steenbergen; Marlie Cuelenaere Steenbergen; Neeltje Trompetter Dinteloord; J.Jansen Steenbergen.
De Trekpleister Steenbergen: C.Smout Steenbergen; Jo v.d. Bergh Steenbergen; Visser De Heen.