Vrijdag 21 juni 2019

Programma 24-uurs Muziekmarathon van jubilerend Volharding

STEENBERGEN - Onder het motto ‘Leve de Muziek’ waarmee de geschiedenis van Volharding Steenbergen 175 jaar geleden begon viert de harmonie dit weekeinde het 175-jarig bestaan. Dat gebeurt in gebouw Het Podium, naast het gemeentehuis.

Vanaf morgen, zaterdag 13:00 uur gaan de muzikale remmen los en zal het 24 uur lang op dit gebied spetteren. Hieronder staat het gehele programma.

13.00 uur: Podium 1 en 2: Alle Volharding leden Gezamenlijke opening.

13.30 uur: Podium 1: Spelenderwijs schoolorkesten en de Spelenderwijs Speel!tuin Muzikaal verhaal “Reis naar de muziek”.

14.30 uur: Podium 2: Diplomauitreiking Spelenderwijs Diplomauitreiking Spelenderwijs leerlingen

14.45 uur: Podium 1: De Muzieketiers “Jong voor Oud” concert

15.20 uur: Workshopruimte: Saxofoonworkshop Maarten Stalpers Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd

15.25 uur: Workshopruimte: Trombone- en baritonworkshop Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd

15.30 uur: Podium 2: Diplomauitreiking Stappen examens Instap, stap 1 en stap 2 diplomauitreiking

15.45 uur: Podium 1: Het Klein orkest Taart en Tombola concert

15.45 tot 16.15 uur: Muziek lokaal: Muziekles voor vluchtelingenwerk Workshop voor vluchtelingen kinderen met hun ouders

16.20 uur: Workshopruimte: Klarinetworkshop Maarten Stalpers Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd

16.30 uur: Podium 2: Presentatie zwaarkoperworkshop - Judith van Boven - Presentatie van onze bariton en trombone leerlingen

16.30 tot 17.15 uuur: Muziek lokaal: Workshop kleutermuziek Workshop voor alle kinderen van groep 1 en 2 uit heel Steenbergen

16.45 uur: Podium 1: JONG Volharding muzikaal Pop-up: restaurant: Indien u aangemeld heeft kunt u komen dineren. Alleen genieten van de muziek mag natuurlijk ook!

17.15 uur: Workshopruimte: Dwarsfluitworkshop Rogier de Pijper Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd

17.25 uur: Podium 2: Presentatie sax en klarinetworkshop Maarten Stalpers Presentatie van onze klarinet en saxofoon leerlingen

17.40 uur: Podium 1: JONG Volharding muzikaal Pop-up restaurant Vervolg van het concert van JONG Volharding

18.20 uur: Podium 2: Presentatie dwarsfluitworkshop: Rogier de Pijper Presentatie van onze fluit leerlingen

18.35 uur: Podium 1: Persi Swing Collective Big Band Play along with Persi: leerlingen van de vooropleiding muziek spelen met onze big band

19.15 uur: Podium 2: Rijks vooropleiding muziek band Leerlingen van het Rijks spelen een kort programma

19.30 uur: Podium 1: Persi Swing Collective Big Band Vervolg Play along with Persi

20.10 uur: Podium 1: Soundcheck artiesten Harmonie Even een momentje geduld aub!

20.25 uur: Podium 1: Harmonieorkest Gala concert met optredens van diverse lokale artiesten

21.45 uur: Podium 1: Harmonieorkest Maestro concert met drie Maestro’s die strijden om de titel

23.00 uur: Podium 2: Poporkestje Volharding Enthousiaste jongelui die populaire muziek brengen

23.15 uur: Podium 1: Muziek Maten en Percussie groep Orchestra & DJ - Disco and dance concert

0.00 Podium 2 Poporkestje Volharding Enthousiaste jongelui die populaire muziek brengen

0.15 uur: Podium 1: JONG Volharding Popconcert van JONG samen met een Steenbergse rockband

1.15 uur: Podium 2: Poporkestje Volharding Enthousiaste jongelui die populaire muziek brengen

1.30 uur: Podium 1: Project orkest Nachtelijke repetitie voor het filmconcert van zondag 11.00 uur

5.00 uur: Podium 1 of 2: Goedemorgen WAKKER WORDEN band Opstarten na een lange nacht met deze swingende, Steenbergse formatie

6.00 uur: Podium 1: Percussiegroep XXL Fitness sessie op super strakke slagwerkmuziek

6.45 uur: Podium 2: Bass en Brass Relaxed maar swingend intermezzo van jonge muzikanten

7.00 uur: Podium 1: Spelenderwijs Pyjamaconcert door alle kinderen van de Spelenderwijs schoolorkesten

7.40 uur: Workshopruimte: Hoornworkshop Arno de Klerck Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd

7.45 uur: Podium 2: Bass en Brass Relaxed maar swingend intermezzo van jonge muzikanten

8.00 uur: Podium 1: Het Klein Orkest Ontbijtconcert waar u kunt genieten van uw eigen boterhammen of van uw gereserveerde ontbijtje

8.30 uur: Workshopruimte: Slagwerkworkshop Peter van Aart Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd

8.45 uur: Podium 2: Presentatie hoorn workshop Arno de Klerck Presentatie van onze hoorn leerlingen

9.00 uur: Podium 1: JONG Volharding: Muzikale Sprookjes verteld en gespeeld door JONG Volharding

9.40 uur: Workshopruimte: Trompet workshop Jeroen Schippers Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd

9.45 uur: Podium 2: Presentatie slagwerk-workshop: Peter van Aart: Presentatie van onze slagwerk leerlingen

10.00 uur: Podium 1: Muziek Maten Het leukste concert van het jaar, speciaal voor en samen met mensen met een beperking

10.00 uur: Muziek lokaal: Workshop baby’s/peuter muziek Workshop voor alle kinderen van 0 tot 4 jaar uit heel Steenbergen

10.45 uur: Podium 2: Presentatie trompetworkshop Jeroen Schippers: Presentatie van onze trompet leerlingen

11.00 uur: Podium 1: Projectorkest Filmconcert door het projectorkest van de vijf muziekverenigingen

11.30 uur: Podium 2: Klarinetkwartet Vier jonge meiden met een passie voor klarinet

11.45 uur: Podium 1: Harmonie Slotconcert, een kijkje in de historie van de vereniging

12.45 uur: Podium 1 en 2: Alle Volharding leden Gezamenlijke afsluiting


Heb jij de KijkOp App al? Download nu gratis voor iOS of Android.

 

Deel bericht:

Winkels, horeca en bedrijven

Aanbiedingen van winkels, horeca en bedrijven

Berichten van verenigingen en ideële organisaties