vrijdag 7 september 2018, 22:00

Kleine Tour met vlag en veiling op weg naar de 50ste ronde

Stichting Kleine Tour Steenbergen heeft z’n pijlen al helemaal gericht op 2019, want dan bestaat de jeugdronde 50 jaar en dat gouden jubileum zal allesbehalve ongemerkt voorbij gaan. De organisatie is op de Jaarmarkt present met de verkoop van speciale Kleine Tour-vlaggen. Iedereen die een vlag koopt, maakt gratis kans op een helikoptervlucht tijdens één van de etappes van volgend jaar (gesponsord door Formido Steenbergen). Het eerste exemplaar van de vlag wordt vandaag om 18.000 gesigneerd door de allereerste winnaar: Jan Baartmans. Dit is meteen de aftrap voor de 50ste Kleine Tour. Voor de extra feestelijke activiteiten die dan gaan plaatsvinden is uiteraard ook extra geld nodig, vandaar dat er tijdens de Jaarmarkt ook nog een veiling wordt gehouden, waarbij het publiek kan bieden op bijzondere ‘items’, zoals een ploegclinic door oud-winnaar en huidig bestuurslid Melroy Braat. Maar ook kan er geboden worden om een keertje als alternatieve Miss Kleine Tour op te mogen treden, achterop een motor een etappe mee te maken, of voor één dag ploegleider te zijn.

Uit de Steenbergse Courant