Geslaagd! Van harte proficiat . . .

STEENBERGEN – De vlaggen hangen her en der in alle kernen van de gemeente uit. Geslaagd! De gelukkigen halen opgelucht adem en als zij dat niet doen, dan doen hun ouders of verzorgers dat zeker. De redactie van KijkopSteenbergen.nl feliciteert alle gelukkigen van harte.

De lijst van geslaagden in Steenbergen, Dinteloord, Nieuw-Vossemeer, Kruisland, Welberg en De Heen en Sint Philipsland – zoals Steenbergse Courant en KijkopSteenbergen.nl deze heeft ontvangen – is als volgt:

 

‘t Ravelijn, Steenbergen

Basisberoepsgerichte leerweg
STEENBERGEN: Mike van Agtmael; Dorus Bakker; Jesse van Brussel; Wouter van Fessem; Priscilla IJzermans; Lieke Krinkels; Roel Kuijper; Dyllan Lucassen; Melvin Smout; Wessel Testers. SINT PHILIPSLAND: Abdi Ali; Marcia Backer; Konrad Rybarczyk; Maurice Walpot. NIEUW-VOSSEMEER: Sam de Groen; Jeffrey Timmermans; Jente Vink; Senna Vos. KRUISLAND: Ewelina Doggen; Yannick Mangelaars; Zoë Ruyten. DINTELOORD: Quinty Broerse; Dwayne Calame; Yoeri van Ham; Lars Nieuwland; Beau Zuidgeest. DE HEEN: Danny van Schilt.


Kaderberoepsgerichte leerweg
STEENBERGEN: Delilah Alderliesten; Ronald van Beers; Gabriel Cybulski; Ciske Elst; Mike Grondman; Dico Kardux; Ruth Kievit; Juliana Ligtenberg; Pim Nuijten; Puck Simon; Elisa van der Veeken; Jordy Verbeek. SINT PHILIPSLAND: Dani Wensel; Wessel Wensel. NIEUW-VOSSEMEER: Sam Hoezen; Ricardo Koopman; Femke Oerlemans. KRUISLAND: Andy van Geel; Iris van Loon. DINTELOORD: Maartje van Bezooijen; Sam Hartogs; Wouter Kats; Amber Kok; Nelaino Schilders; Sem Slings.


Gemengde leerweg
STEENBERGEN: Cheyenne Bosman; Quinten van Elzakker; Gwyneth de Groot; Luca Kleingeld; Willem van Oers; Sascha Oosterwijk; Rick De Schutter; Robine Vermaat; Johan Voorbraak; Dominique Wagensveld. NIEUW-VOSSEMEER: Noah Bax; Bram Dirven; Thomas Kraak. KRUISLAND: Saskia Kruf; Samantha Platschorre; Marijke Kerstens; Luuk van der Weegen. DINTELOORD: Fleur Kroes; Robin Luijkx.


Mavo
STEENBERGEN: Kim Raaijmakers. NIEUW-VOSSEMEER: Connor Hartman. DE HEEN: Stijn Looijen.

Juvenaat, Bergen op Zoom 

Het Juvenaat geeft vooralsnog aan dat er geen examenuitslagen worden verstrekt voordat de herexamens zijn afgerond.


RSG ’t RIJKS, Bergen op Zoom

VMBO TL, sector  Economie
STEENBERGEN: Koen van Adrichem; Joep van Boven; Anouk Eversdijk; Thomas Hobo; Stijn Kortus; Fleur Langenberg; Romina Levatino; Noël van Opdorp; Quinty Plasmans; Isabelle Rog; Mitch Simon; Ginger Smout; Jeremy Tewari; Thijs Verkade; Diederik Vermunt; Samira van de Weijgert. DINTELOORD: Jesse Brouwers; Joran van Dam; Nikki van Peer; Noa Mulder; Teun Schijvenaars. DE HEEN: Joep van Trier.


VMBO TL, sector Techniek
STEENBERGEN: Koen van Adrichem; Amir Baali; Joep van Boven; Anouk Eversdijk; Kyra Gorissen Thomas Hobo; Stijn Kortus; Melroy Krebbekx; Danique van Laanen; Noël van Opdorp; Gianni Pavone; Jeremy Tewari; Thijs Verkade; Diederik Vermunt. DINTELOORD: Jesse Brouwers; Anneke Oerlemans; Daphne Schippers.


VMBO TL, sector Zorg en Welzijn
STEENBERGEN: Koen van Adrichem; Stijn Kortus; Fleur Langenberg; Romina Levatino; Anneke Oerlemans; Noël van Opdorp; Ginger Smout; Jeremy Tewari; Samira van de Weijgert; Jikke de Jong. DE HEEN: Vincent Pop. DINTELOORD: Noa Mulder.


VMBO TL, sector Landbouw
STEENBERGEN: Koen van Adrichem; Joep van Boven; Anouk Eversdijk; Thomas Hobo; Stijn Kortus; Fleur Langenberg; Anneke Oerlemans; Noël van Opdorp; Ginger Smout; Jeremy Tewari; Thijs Verkade; Diederik Vermunt. DINTELOORD: Jesse Brouwers; Noa Mulder. DE HEEN: Vincent Pop.


HAVO, profiel cultuur en maatschappij
STEENBERGEN: Kirsten van Eekelen; Melissa van der Meijde.


HAVO, profiel economie en maatschappij
STEENBERGEN: Julian Broeren; Lotte Heshof; Nouri El Jilali; Mees Meeusen; Lotte van der Minnen; Marjorie Plompen; Kevin Plompen; Roos Ridderhof; Moïse Stuut; Nikki van Tilburg; Pieter Traets. NIEUW-VOSSEMEER: Arjen de Kock. DINTELOORD: Emmelijn van Tilburg.


HAVO, profiel Natuur en Gezondheid
STEENBERGEN: Rowan Zaat. NIEUW-VOSSEMEER: Merel Keller; Fleur de Klerk; Wouter Tielemans; DINTELOORD: Tom Verhoeven; DE HEEN: Bram Nuwolt.


HAVO, profiel Natuur en Techniek
STEENBERGEN: Rowan Zaat. DE HEEN: Bram Nuwolt. DINTELOORD: Patrick Peeman. NIEUW-VOSSEMEER: Wouter Tielemans.


VWO atheneum, profiel cultuur en maatschappij
STEENBERGEN: Katinka van Nieuwenhuyzen; Casper van Rijn; Jelle Simons.


VWO atheneum, profiel economie en maatschappij
STEENBERGEN: Stijn Heshof; Katinka van Nieuwenhuyzen; Jelle Simons; Dagmar Stoop.


VWO atheneum profiel Natuur en Gezondheid
DINTELOORD: Joey Louwe.


VWO atheneum, profiel Natuur en Techniek
DINTELOORD: Joey Louwe.


VWO gymnasium, profiel Natuur en Gezondheid
STEENBERGEN: Rick Minkman; Rik Savelkouls.


VWO gymnasium, profiel Natuur en Techniek
STEENBERGEN: Rick Minkman; Rik Savelkouls.

Mollerlyceum, Bergen op Zoom 

Havo
STEENBERGEN: Randi Everaart; Martijn Kurvers; Susanne Oerlemans. 


Vwo
STEENBERGEN: Anne Baartmans; Frederieke van Merriënboer.

Steenspil, Halsteren

STEENBERGEN: KB SDV: Marissa Hoetelmans; KB Zorg en Welzijn: Lieke Oerlemans; KB Landbouw: Joey Rootsaert.
DINTELOORD: GT: Merle van Ravestein; Martijn Visser; Luc Testers. KB HA Economie: Rodney Vrij.

Roncalli, Bergen op Zoom

VMBO
STEENBERGEN: Tommy van den Kieboom (sector Techniek); Paul Mens, (sector Economie); Melissa de Vos, (sector Zorg en Welzijn); NIEUW-VOSSEMEER: Tess van den Bos  (sector Techniek); Koen Laurijsse, (sector Techniek); Liselotte Spruijt, (sector Zorg en Welzijn); DINTELOORD: Merel van Dijk, Dinteloord (sector Economie); Floor Dubbeld,  (sector Economie); Esther Ketting,  (sector Zorg en Welzijn); Lieke Ploeg, (sector Economie); Thomas de Ruiter, (sector Economie); De HEEN: Zenna Mulders, De Heen (sector Zorg en Welzijn).


HAVO
STEENBERGEN: Dave Breukhoven, (economie en maatschappij); Madiha Khan, (natuur en gezondheid); James Knop, (economie en maatschappij); Guido van Loenhout, (economie en maatschappij); Ninon van de Par, (cultuur en maatschappij); Floyd Valks, (economie en maatschappij); Niels de Vreede, (natuur en techniek, natuur en gezondheid); Justin van der Zande (natuur en gezondheid); NIEUW-VOSSEMEER: Nadia Karimi, (economie en maatschappij); DINTELOORD: Myron Tolud, (natuur en gezondheid); Robin Verweij (economie en maatschappij).


ATHENEUM
STEENBERGEN: Roosmarijn Altink, (cultuur en maatschappij).

Norbertus, Roosendaal

HAVO
DINTELOORD: Fraukje Burg (C&M). KRUISLAND: Serena Geel (N&G); Lieke Stange (E&M); Evie Boerman (N&G); Rick Kustermans (N&T).